Blog classic

دوره آموزش سپیدار همکاران سیستم

آرتان پردازش پایدار اقدام به برگزاری دوره آموزش سپیدار به شرح زیر نموده است. جهت ثبت نام در این دوره می توانید به اینجا مراجه نمایید.

ما همچنین برای عزیزانی که دارای مشکلات مالی برای پرداخت هزینه دوره هستند شرایط خاصی در نظر گرفته ایم که کافی است تا با ما تماس بگیرید.

 

عنوانزمانشرحقیمت (تومان)
دوره جامع نرم افزار سپیدار۶جلسه ۳ ساعتحسابداری – دریافت وپرداخت – تامین کنندگان و انبار -مشتریان و فروش – حقوق و دستمزد۴,۰۰۰,۰۰۰
نسخه آموزشی نرم افزاری سپیدارشامل همه سیستم‌های نرم افزار سپیدار همکاران سیستم می‌باشد
امکان ثبت تا ۱۰۰ سند را داراست
برای استفاده محدودیت زمانی نداشته و مادام العمر است
یک هفته پشتیبانی نصب دارد
دارای راهنمای متنی و فیلم آموزشی است
دارای آخرین آپدیت‌های نرم افزار اصلی می‌باشد
امکان نصب بسیار راحتی دارد (درصورتی‌که ویندوز سالم باشد)
امکان پاک کردن دیتا و استفاده مجدد به هر تعداد را داراست
۸۷۰,۰۰۰
کتاب سپیدارکتاب رایانه کار سپیدار پنج محصول نرم افزار سپیدار سیستم شامل حسابداری – دریافت وپرداخت – انبار – فروش – حقوق دستمزد به همراه تمرینات کاربردی می باشد که شما می توانید عملیات ثبت و نگهداری اطلاعات مالی را انجام دهید.۴۸۰,۰۰۰

تخفیف پاییزه خرید سپیدار سیستم همکاران | آرتان پردازش پایدار

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، نرم افزاری مناسب ، برای مدیریت مالی کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است. این نرم افزار برای شرکت‌های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری بسته‌های ویژه‌ای را ارائه می‌‌دهد.

شما مدیران و حسابداران گرامی می‌توانید از تاریخ ۲۲ الی ۳۰مهرماه نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم را با ۱۰%+۱۰% تخفیف (تخفیف پاییزانه + تخفیف خرید بسته) خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت خرید سیستم‌ها و زیر سیستم‌های سپیدار، خواهشمندیم فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره ۰۲۱۶۶۰۳۸۵۲۴ با ما در ارتباط باشید.

تخفیف پاییزه خرید سپیدار سیستم

تخفیف بهاره خرید سپیدار سیستم همکاران | آرتان پردازش پایدار

شرکت سپیدار سیستم ، به کلیه اعضای جامعه بزرگ حسابداران و شرکت های مرتبط که از تاریخ ۲۰ الی ۳۰ خرداد ماه اقدام به خرید بسته‌های نرم افزاری سپیدار همکاران سیستم نمایند، تخفیف ویژه ۱۰%+۱۰% و در صورت تکمیل بسته تخفیف ۱۰% اعطا می‌نماید.

تمامی مخاطبان و مشتریان سپیدار سیستم، می‌توانند از تخفیف ویژه ۱۰ درصدی بهاره و ۱۰ درصدی تکمیل بسته حسابداری خود، در این بازه زمانی بهره‌مند گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۶۰۳۸۵۲۴ تماس حاصل فرمایید

آغاز به کار سایت جدید شرکت آرتان پردازش پایدار

آرتان پردازش پایدار به جهت ارائه خدمات بهتر و به روزتر اقدام به بازطراحی سایت خود نموده است. تا از این پست بهتر از پیش بتواند در راستای آموزش و همچنین ارائه خدمات مالی و حسابداری و فروش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم همکاران اقدام نماید.

تماس با کارشناس ۴۴۲۲۵۷۸۰