Blog classic

تخفیف پاییزه خرید سپیدار سیستم همکاران | آرتان پردازش پایدار

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، نرم افزاری مناسب ، برای مدیریت مالی کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است. این نرم افزار برای شرکت‌های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری بسته‌های ویژه‌ای را ارائه می‌‌دهد.

شما مدیران و حسابداران گرامی می‌توانید از تاریخ ۲۲ الی ۳۰مهرماه نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم را با ۱۰%+۱۰% تخفیف (تخفیف پاییزانه + تخفیف خرید بسته) خریداری نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت خرید سیستم‌ها و زیر سیستم‌های سپیدار، خواهشمندیم فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره ۰۲۱۶۶۰۳۸۵۲۴ با ما در ارتباط باشید.

تخفیف پاییزه خرید سپیدار سیستم

تخفیف بهاره خرید سپیدار سیستم همکاران | آرتان پردازش پایدار

شرکت سپیدار سیستم ، به کلیه اعضای جامعه بزرگ حسابداران و شرکت های مرتبط که از تاریخ ۲۰ الی ۳۰ خرداد ماه اقدام به خرید بسته‌های نرم افزاری سپیدار همکاران سیستم نمایند، تخفیف ویژه ۱۰%+۱۰% و در صورت تکمیل بسته تخفیف ۱۰% اعطا می‌نماید.

تمامی مخاطبان و مشتریان سپیدار سیستم، می‌توانند از تخفیف ویژه ۱۰ درصدی بهاره و ۱۰ درصدی تکمیل بسته حسابداری خود، در این بازه زمانی بهره‌مند گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۶۰۳۸۵۲۴ تماس حاصل فرمایید

آغاز به کار سایت جدید شرکت آرتان پردازش پایدار

آرتان پردازش پایدار به جهت ارائه خدمات بهتر و به روزتر اقدام به بازطراحی سایت خود نموده است. تا از این پست بهتر از پیش بتواند در راستای آموزش و همچنین ارائه خدمات مالی و حسابداری و فروش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم همکاران اقدام نماید.

تماس با کارشناس ۴۴۲۲۵۷۸۰