درباره آرتان پردازش پایدار و تیم مجرب آن

آرتان پردازش پایدار

شرکت آرتان پردازش پایدار در سال ۱۳۹۳ تأسیس و اقدام به شروع فعالیت نموده است و هدف شرکت با داشتن نیروی با تجربه و جوان خود ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستمهای مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی در بخش های عمومی، خصوصی، دولتی، در سطح کشور می باشد.

شرکت آرتان پردازش پایدار با عقد قراردادی با شرکت سپیدار سیستم آسیا (عضو گروه شرکت های همکاران سیستم) به عنوان نماینده رسمی شرکت سپیدار سیستم آسیا انتخاب گردید

تیم ما

این شرکت با وجود جوان بودن با استفاده از تیمی مجرب و شرکت در پروژه های مختلف و ارائه خدمات مالی و حسابداری به شرکت های مختلف توانسته است خیلی سریع به جایگاهی مناسب در ارائه خدمات مالی و حسابداری برسد.

تیم کاری شرکت آرتان پردازش متشکل از جوانان مجربی است که هر کدام در زمینه کاری خود متخصص بوده و دارای گواهینامه های مورد نیاز این کار هستند.

مشتریان ما

آرتان پردازش پایدار به گستره وسیعی از شرکت های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و … خدمات رسانی کرده و در امور مالی و حسابداری به آنها خدمات ارائه می دهد.

همچنین شرکت آرتان پردازش به عنوان مشاور مالی و حسابداری در شرکت های بزرگی اقدام به فعالیت می نماید.

آرتان پردازش پایدار می کوشد تا با ارائه بهترین خدمات و مشاوره های مالی و مالیاتی، فعالیت شرکت های تحت پوشش خود را تسهیل بخشد.

تماس با کارشناس 44878296

نیاز به کمک دارید ؟ با ما در ارتباط باشید